Банк даних обдарованих дітей

2016-2017 н.р.

№ з/п Прізвище, ім`я Дата народження Клас Олімпіади, конкурси, змагання Рівень Місце
1. Філоненко Кирило 15.11.2003 8-В Біологія ІІ (міський) етап І
Математика ІІ (міський) етап ІІ
Історія ІІ (міський) етап ІІ
Географія ІІ (міський) етап ІІ
Фізика ІІ (міський) етап ІІ
ІІІ (обласний) етап І
Хімія ІІ (міський) етап ІІІ
Інформаційні технології ІІ (міський) етап ІІІ
Англійська мова ІІ (міський) етап ІІ
2. Згінник Олександр 27.05.2003 8-В Українська мова та література ІІ (міський) етап І
ІІІ (обласний) етап ІІ
Математика ІІ (міський) етап І
ІІІ (обласний) етап ІІ
Німецька мова ІІ (міський) етап І
Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика ІІ (міський) етап ІІ
Фізика ІІ (міський) етап І
ІІІ (обласний) етап ІІ
Хімія ІІ (міський) етап І
Інформаційні технології ІІ (міський) етап І
Англійська мова ІІ (міський) етап І
3. Осадча Наталія 26.04.2002 9-Б Українська мова та література ІІ (міський) етап І
ІІІ (обласний) етап ІІ
Математика ІІ (міський) етап І
ІІІ (обласний) етап ІІ
Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика ІІ (міський) етап І
ІІІ (обласний) етап ІІ
Географія ІІ (міський) етап І
Інформаційні технології ІІ (міський) етап ІІ
Міжнародний конкурс імені Т.Г. Шевченка ІІ (міський) етап І
ІІІ (обласний) етап І
Правознавство ІІ (міський) етап ІІ
4. Кожемяка Ярослав 22.09.2000 10-А Українська мова та література ІІ (міський) етап І
ІІІ (обласний) етап ІІ
Історія ІІ (міський) етап І
Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика ІІ (міський) етап ІІІ
Географія ІІ (міський) етап І
Правознавство ІІ (міський) етап ІІ
Російська мова ІІ (міський) етап ІІ
5. Котенко Богдан 30.08.2000 11-А Математика ІІ (міський) етап ІІ
Інформатика (програмування) ІІ (міський) етап І
Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика ІІ (міський) етап ІІ
Фізика ІІ (міський) етап ІІ
Інформаційні технології ІІ (міський) етап І
Міжнародний конкурс імені Т.Г. Шевченка ІІ (міський) етап І
Англійська мова ІІ (міський) етап І
6. Бодюл Кирило 24.05.2000 11-А Інформатика (програмування) ІІ (міський) етап ІІ
Фізика ІІ (міський) етап ІІ
Економіка ІІ (міський) етап ІІ
7. Турчин Софія 30.09.2003 8-В Українська мова та література ІІ (міський) етап ІІІ
8. Сичова Альона 12.11.2000 10-А Українська мова та література ІІ (міський) етап ІІІ
Інформаційні технології ІІ (міський) етап ІІ
Екологія ІІ (міський) етап І
9. Сергієнко Владислав 27.09.2002 9-В Біологія ІІ (міський) етап ІІІ
10. Шевченко Дмитро 29.05.2001 10-А Біологія ІІ (міський) етап ІІІ
Математика ІІ (міський) етап ІІ
Географія ІІ (міський) етап ІІ
Російська мова ІІ (міський) етап ІІІ
Інформаційні технології ІІ (міський) етап ІІІ
Економіка ІІ (міський) етап ІІ
11. Щербакова Тетяна 20.07.2005 6-Б Математика ІІ (міський) етап І
12. Кулак Владислав 22.03.2004 7-Б Математика ІІ (міський) етап І
13. Корольова Лоліта 02.08.2001 10-А Математика ІІ (міський) етап І
14. Згінник Ірина 25.09.2000 11-А Математика ІІ (міський) етап І
Інформатика (програмування) ІІ (міський) етап ІІІ
Астрономія ІІ (міський) етап ІІ
Англійська мова ІІ (міський) етап ІІІ
Економіка ІІ (міський) етап ІІ
15. Сенченко Ксенія 06.02.2001 10-А Математика ІІ (міський) етап ІІІ
16. Бугаєць Ілля 02.08.2000 11-А Інформатика (програмування) ІІ (міський) етап ІІ
Економіка ІІ (міський) етап ІІІ
17. Попов Євген 19.01.2000 11-А Інформатика (програмування) ІІ (міський) етап ІІ
Фізика ІІ (міський) етап ІІІ
Інформаційні технології ІІ (міський) етап ІІ
18. Михальова Альона 11.11.1999 11-А Інформатика (програмування) ІІ (міський) етап ІІІ
Інформаційні технології ІІ (міський) етап ІІІ
Правознавство ІІ (міський) етап ІІІ
19. Капітонова Марія 05.05.2000 11-А Інформатика (програмування) ІІ (міський) етап ІІІ
20. Малолітко Владислав 08.01.2000 11-А Інформатика (програмування) ІІ (міський) етап ІІ
21. Вовк Дар’я 24.12.2002 8-В Історія ІІ (міський) етап ІІІ
22. Мотя Валерія 22.10.2007 3-А Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика ІІ (міський) етап І
23. Цингалова Евеліна 16.01.2004 7-А Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика ІІ (міський) етап І
24. Спіріна Аліса 08.10.2005 5-Б Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика ІІ (міський) етап ІІ
25. Рибачук Іван 12.05.2003 8-Б Географія ІІ (міський) етап І
26. Жучкова Софія 18.07.2003 8-В Географія ІІ (міський) етап ІІ
27. Кузібаєва Мадіна 06.08.2000 11-А Географія ІІ (міський) етап ІІ
28. Капша Анастасія 03.11.2002 9-Б Географія ІІ (міський) етап ІІІ
Хімія ІІ (міський) етап ІІІ
Англійська мова ІІ (міський) етап ІІІ
29. Мала Єлизавета 08.06.2000 10-А Географія ІІ (міський) етап ІІІ
30. Чорна Єлизавета 05.12.2001 9-А Фізика ІІ (міський) етап ІІІ
Російська мова ІІ (міський) етап І
31. Піскова Катерина 10.07.2002 9-Б Трудове навчання ІІ (міський) етап І
32. Чубін Ольга 21.10.2000 11-А Трудове навчання ІІ (міський) етап І
33. Плеша Сніжана 17.11.2001 9-Б Трудове навчання ІІ (міський) етап ІІ
Інформаційні технології ІІ (міський) етап ІІІ
34. Шрубенко Вадим 05.08.2002 9-Б Трудове навчання ІІ (міський) етап ІІ
35. Осадчий Станіслав 30.05.2000 11-А Трудове навчання ІІ (міський) етап ІІ
36. Дзюник Олександр 12.02.2003 7-А Хімія ІІ (міський) етап ІІ
37. Лук’яненко Едуард 29.12.1999 11-А Хімія ІІ (міський) етап ІІІ
38. Кухар Єгор 21.01.2001 10-А Інформаційні технології ІІ (міський) етап І
39. Савельєв Валентин 14.02.2002 9-Б Інформаційні технології ІІ (міський) етап ІІ
40. Гусейнова Діана 23.02.2000 11-А Екологія ІІ (міський) етап І
41 Носенко Валерія 03.08.1999 11-А Екологія ІІ (міський) етап ІІ
42. Татаренко Анастасія 29.11.1999 11-А Екологія ІІ (міський) етап ІІІ
43. Дуженкова Катерина 28.06.2001 10-А Правознавство ІІ (міський) етап ІІІ

Банк даних обдарованих учнів

2015-2016 н.р.

№ з/п Прізвище, ім`я Дата народження Клас Олімпіади, конкурси, змагання Місце
1. Філоненко Кирило 15.11.03 7-В Інформаційні технології І
Фізика І
Українська мова та література І
Математика ІІІ
2. Згінник Олександр 27.05.03 7-В Інформаційні технології ІІІ
Фізика ІІ
Математика І
Хімія І
3. Турчин Софія 30.09.03 7-В Українська мова та література ІІІ
4. Коломієць Анастасія 19.10.02 7-Б Інформаційні технології ІІІ
5. Осадча Наталія 26.04.02 8-Б Українська мова та література І
Математика ІІ
Географія ІІІ
6. Савельєв Валентин 14.02.02 8-Б Біологія ІІІ
7. Шрубенко Костянтин 27.07.01 9-А Фізика ІІІ
Математика ІІІ
Історія ІІ
8. Кожемяка Ярослав 22.09.00 9-А Українська мова та література І
Історія І
Російська мова та література І
Географія ІІ
9. Кухар Єгор 23.01.01 9-А Інформаційні технології І
10. Салабутін Марк 11.04.01 9-А Інформаційні технології ІІ
11. Козенко Максим 09.04.01 9-Б Інформаційні технології ІІ
12. Попов Євген 19.01.00 10-А Інформаційні технології І
Фізика ІІІ
Інформатика (програмування) ІІ
13. Котенко Богдан 30.08.00 10-А Інформаційні технології ІІ
Українська мова та література І
Інформатика (програмування) І
14. Згінник Ірина 25.09.00 10-А Математика ІІ
Історія І
Інформатика (програмування) ІІІ
15. Бодюл Кирило 24.05.00 10-А Фізика ІІ
Математика ІІІ
Інформатика (програмування) І
16. Михальова Альона 11.11.99 10-А Інформаційні технології ІІ
17. Чубін Ольга 21.10.00 10-А Українська мова та література ІІ
18. Носенко Валерія 03.08.99 10-А Російська мова та література ІІІ
19. Хоменко Катерина 09.12.99 10-А Хімія ІІІ
20. Капітонова Марія 05.05.00 10-А Інформатика (програмування) ІІІ
21. Пономаренко Аліна 28.01.00 10-А Інформатика (програмування) ІІІ
22. Малолітко Владислав 08.01.00 10-А Інформатика (програмування) ІІ
23. Бугаєць Ілля 02.08.00 10-А Інформатика (програмування) І
24. Вашкевич Тетяна 26.10.98 11-А Інформаційні технології ІІІ
Інформатика (програмування) І
25. Маменко Катерина 24.03.99 11-А Інформаційні технології ІІІ
Російська мова та література ІІІ
Хімія ІІ
Інформатика (програмування) ІІ
26. Малий Михайло 03.10.97 11-А Історія ІІІ
Географія ІІІ
Екологія І
27. Корсун Анна 05.09.99 11-А Астрономія ІІІ
28. Суятіна Анастасія 26.03.99 11-А Математика ІІІ
29. Варич Владислав 06.09.98 11-А Географія ІІ
30 Мікель Владислав 05.07.99 11-А Інформаційні технології ІІ

Банк даних обдарованих учнів

2014-2015 н.р.

№ з/п

ПІБ дитини

Навчальний заклад, клас

Назва інтелектуальних заходів

Рівень

Результат, нагорода

1

Осадча Наталія

СЗШ №7,
7-Б клас

Предметна олімпіада з української мови та літератури

ІІ (міський) етап

І місце

Предметна олімпіада з фізики

ІІ (міський) етап

ІІ місце

Міжнародний конкурс імені Петра Яцика

ІІ (міський) етап

ІІ місце

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка

ІІ (міський) етап

І місце

ІІІ (обласний) етап

І місце

Предметна олімпіада з хімії

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

Всеукраїнський конкурс «Левеня – 2015»

Регіональний

ІІ місце

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

Всеукраїнський

Бронзовий лелека

2

Котенко Богдан

СЗШ №7,
9-А клас

Предметна олімпіада з історії

ІІ (міський) етап

І місце

Міжнародний конкурс імені Петра Яцика

ІІ (міський) етап

І місце

Предметна олімпіада з англійської мови

ІІ (міський) етап

І місце

ІІІ (обласний) етап

ІІ місце

Предметна олімпіада з інформатики (програмування)

ІІ (міський) етап

І місце

Предметна олімпіада з інформаційних технологій

ІІ (міський) етап

ІІ місце

ІІІ (обласний) етап

ІІ місце

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

І місце

3

Кожемяка Ярослав

СЗШ №7,
8-А клас

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

Всеукраїнський

Бронзовий лелека

ІІІ (обласний) етап

ІІІ місце

Предметна олімпіада з математики

ІІ (міський) етап

І місце

Предметна олімпіада з історії

ІІ (міський) етап

І місце

ІІІ (обласний) етап

ІІІ місце

Міжнародний конкурс імені Петра Яцика

ІІ (міський) етап

ІІ місце

Всеукраїнський конкурс «Левеня – 2015»

Регіональний

І місце

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

Всеукраїнський

Бронзовий лелека

4

Маменко Катерина

СЗШ №7,
10-Б клас

Предметна олімпіада з хімії

ІІ (міський) етап

ІІ місце

Предметна олімпіада з інформатики (програмування)

ІІ (міський) етап

І місце

Предметна олімпіада з російської мови

ІІ (міський) етап

ІІ місце

ІІІ (обласний) етап

ІІІ місце

Предметна олімпіада з інформаційних технологій

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

І місце

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом І ступеня

5

Бодюл Кирило

СЗШ №7,
9-А клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

І місце

ІІІ (обласний) етап

ІІ місце

Предметна олімпіада з фізики

ІІ (міський) етап

ІІ місце

Предметна олімпіада з інформатики (програмування)

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

І місце

Предметна олімпіада з історії

ІІ (міський) етап

ІІ місце

6

Корсун Анна

СЗШ №7,
10-Б клас

Предметна олімпіада з географії

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

Предметна олімпіада з англійської мови

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

Всеукраїнський конкурс «Левеня – 2015»

Регіональний

ІІ місце

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

І місце

7

Малий Михайло

СЗШ №7,
10-А клас

Предметна олімпіада з історії

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

Предметна олімпіада з географії

ІІ (міський) етап

ІІ місце

ІІІ (обласний) етап

ІІІ місце

Предметна олімпіада з екології

ІІ (міський) етап

І місце

8

Згінник Олександр

СЗШ №7, 6-В клас

Предметна олімпіада з математики

ІІ (міський) етап

ІІ місце

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

І місце

9

Давидова Яна

СЗШ №7,
11-Б клас

Предметна олімпіада з географії

ІІ (міський) етап

І місце

Міжнародний конкурс імені Петра Яцика

ІІ (міський) етап

І місце

Всеукраїнський конкурс на краще знання положень Конституції України

ІІ (міський) етап

І місце

10

Шевченко Дмитро

СЗШ №7,
8-А клас

Предметна олімпіада з географії

ІІ (міський) етап

ІІ місце

Предметна олімпіада з хімії

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

Всеукраїнський

Бронзовий лелека

11

Шрубенко Констянтин

СЗШ №7, 8-А клас

Предметна олімпіада з географії

ІІ (міський) етап

ІІ місце

Предметна олімпіада з фізики

ІІ (міський) етап

ІІ місце

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

Всеукраїнський

Бронзовий лелека

12

Патенко Антон

СЗШ №7,
11-Б клас

Предметна олімпіада з фізики

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

Предметна олімпіада з інформатики (програмування)

ІІ (міський) етап

І місце

Предметна олімпіада з інформаційних технологій

ІІ (міський) етап

І місце

13

Цингалова Евеліна

СЗШ №7, 5-В клас

Міжнародний конкурс імені Петра Яцика

ІІ (міський) етап

І місце

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце


14

Спіріна Аліса

СЗШ №7,
3-Б клас

Міжнародний конкурс імені Петра Яцика

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

15

Карпова Анна

СЗШ №7,
11-Б клас

Предметна олімпіада з екології

ІІ (міський) етап

І місце

Предметна олімпіада з правознавства

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

16

Горбуленко Вікторія

СЗШ №7,
11-Б клас

Предметна олімпіада з хімії

ІІ (міський) етап

ІІ місце

17

Булаєнко Юлія

СЗШ №7,
11-Б клас

Предметна олімпіада з астрономії

ІІ (міський) етап

ІІ місце

18

Горбачов Павло

СЗШ №7,
11-Б клас

Предметна олімпіада з астрономії

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

19

Згінник Ірина

СЗШ №7,
9-А клас

Предметна олімпіада з англійської мови

ІІ (міський) етап

ІІ місце

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

20

Перевертень Ігор

СЗШ №7,
9-А клас

Предметна олімпіада з інформатики (програмування)

ІІ (міський) етап

ІІ місце

Предметна олімпіада з інформаційних технологій

ІІ (міський) етап

І місце

21

Мокусієнко Євгеній

СЗШ №7,
10-Б клас

Предметна олімпіада з інформатики (програмування)

ІІ (міський) етап

ІІ місце

22

Вашкевич Тетяна

СЗШ №7,
10-Б клас

Предметна олімпіада з інформатики (програмування)

ІІ (міський) етап

ІІ місце

Предметна олімпіада з інформаційних технологій

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

23

Паливода Олег

СЗШ №7,
11-Б клас

Предметна олімпіада з інформатики (програмування)

ІІ (міський) етап

ІІ місце

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

Предметна олімпіада з економіки

ІІ (міський) етап

ІІ місце

24

Попов Євгеній

СЗШ №7,
9-А клас

Предметна олімпіада з інформатики (програмування)

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

Предметна олімпіада з інформаційних технологій

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

І місце

25

Малолітко Владислав

СЗШ №7,
9-А клас

Предметна олімпіада з інформатики (програмування)

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

26

Печена Єлизавета

СЗШ №7,
10-Б клас

Предметна олімпіада з інформатики (програмування)

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

Всеукраїнський конкурс «Левеня – 2015»

Регіональний

ІІ місце

27

Варич Владислав

СЗШ №7,
10-Б клас

Предметна олімпіада з географії

ІІІ (обласний)

ІІІ місце

28

Носенко Валерія

СЗШ №7,
9-В клас

Предметна олімпіада з російської мови

ІІ (міський) етап

І місце

ІІІ (обласний) етап

ІІІ місце

Всеукраїнський конкурс «Левеня – 2015»

Регіональний

ІІ місце

29

Хоменко Катерина

СЗШ №7,
9-В клас

Всеукраїнський конкурс – захист науково-дослідних робіт Малої академії наук

ІІ (обласний) етап

ІІ місце

Всеукраїнський конкурс «Левеня – 2015»

Регіональний

І місце

30

Лук’яненко Едуард

СЗШ №7,
9-А клас

Всеукраїнська історико-краєзнавча акція учнівської та студентської молоді «А ми тую славу збережемо», присвячена 70-ій річниці звільнення України від фашистських загарбників

ІІІ (обласний) етап

І місце

31

Турчин Віталій

СЗШ №7,
11-Б клас

Предметна олімпіада з інформаційних технологій

ІІ (міський) етап

ІІ місце

Предметна олімпіада з економіки

ІІ (міський) етап

І місце

32

Полякова Марія

СЗШ №7,
10-А клас

Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі»

ІІ (міський) етап

І місце

Всеукраїнський конкурс «Левеня – 2015»

Регіональний

ІІІ місце

33

Нікіфорова Анастасія

СЗШ №7,
11-Б клас

Всеукраїнський конкурс на краще знання положень Конституції України

ІІ (міський) етап

ІІ місце

34

Воронець Олексій

СЗШ №7,
10-Б клас

Предметна олімпіада з біології

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

35

Чубін Ольга

СЗШ №7,
9-Б клас

Предметна олімпіада з української мови та літератури

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

36

Адріанова Злата

СЗШ №7,
9-Б клас

Предметна олімпіада з української мови та літератури

ІІ (міський) етап

ІІІ місце

37

Дуденко Давид

СЗШ №7,
8-Б клас

Всеукраїнський конкурс «Левеня – 2015»

Регіональний

І місце

38

Мельниченко Дмитро

СЗШ №7,
2-Б клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом переможця

39

Осиченко Крістіна

СЗШ №7,
2-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом переможця

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

40

Бондаренко Владислав

СЗШ №7,
2-Б клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом переможця

41

Михайлова Дар’я

СЗШ №7,
2-Б клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом переможця

42

Юрченко Каріна

СЗШ №7,
2-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом переможця

43

Ткаченко Тетяна

СЗШ №7,
2-Б клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом переможця

44

Лубашев Максим

СЗШ №7,
2-Б клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом переможця

45

Безгінова Надія

СЗШ №7,
4-Б клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом І ступеня

46

Ковальчук Дар’я

СЗШ №7,
3-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом ІІ ступеня

47

Ткаченко Анна

СЗШ №7,
3-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом ІІ ступеня

48

Коршенко Олексій

СЗШ №7,
3-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом ІІІ ступеня

49

Летун Єлизавета

СЗШ №7,
3-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом ІІІ ступеня

50

Мокусієнко Кирило

СЗШ №7,
3-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом ІІІ ступеня

51

Смолякова Станіслава

СЗШ №7,
3-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом ІІІ ступеня

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

І місце


52

Кулик Руслана

СЗШ №7,
3-В клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом ІІІ ступеня

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

53

Шаповал Діана

СЗШ №7,
3-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом ІІІ ступеня

54

Носенко Дар’я

СЗШ №7,
3-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом ІІІ ступеня

55

Капітонов Сергій

СЗШ №7,
4-Б клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом І ступеня

56

Климчук Альона

СЗШ №7,
4-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом І ступеня

57

Крикун Дарія

СЗШ №7,
4-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом І ступеня

58

Лісіцька Анастасія

СЗШ №7,
4-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом І ступеня

59

Мухесін Джуліана

СЗШ №7,
4-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом І ступеня

60

Попова Поліна

СЗШ №7,
4-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом І ступеня

61

Смоляр Влада

СЗШ №7,
4-Б клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом І ступеня

62

Стародуб Андрій

СЗШ №7,
4-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом І ступеня

63

Суржок Катерина

СЗШ №7,
4-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом І ступеня

64

Ткаченко Катерина

СЗШ №7,
5-Б клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом І ступеня

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

65

Цибрієнко Єлизавета

СЗШ №7,
4-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом І ступеня

66

Павловська Анастасія

СЗШ №7,
6-В клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом ІІ ступеня

67

Філоненко Кирило

СЗШ №7,
6-В клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом ІІ ступеня

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

І місце

68

Капша Анастасія

СЗШ №7,
7-Б клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом ІІІ ступеня

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

Всеукраїнський

Бронзовий лелека

69

Шевченко Дмитро

СЗШ №7,
8-А клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Регіональний

Диплом ІІІ ступеня

70

Мусієнко Діана

СЗШ №7,
9-В клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2015»

Всеукраїнський

Диплом ІІ ступеня

71

Гаврилюк Михайло

СЗШ №7,
2-А клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

72

Філоненко Богдан

СЗШ №7,
2-Б клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

73

Гетьман Серафім

СЗШ №7,
2-А клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

74

Шмаков Єгор

СЗШ №7,
2-Б клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

75

Осиченко Крістіна

СЗШ №7,
2-А клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

76

Слуцький Андрій

СЗШ №7,
3-В клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

77

Розпутня Софія

СЗШ №7,
3-Б клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

78

Фетісов Олександр

СЗШ №7,
3-Б клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

79

Гончарова Анастасія

СЗШ №7,
3-В клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

80

Шаповал Володимир

СЗШ №7,
3-В клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

81

Тяглик Данило

СЗШ №7,
3-В клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

І місце

82

Черновол Сергій

СЗШ №7,
3-В клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

І місце

83

Савченко Андрій

СЗШ №7,
5-В клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

84

Штивола Давид

СЗШ №7,
5-А клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

85

Наметкіна Софія

СЗШ №7,
5-Б клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

86

Хіміченко Діана

СЗШ №7,
6-В клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

87

Меркулов Михайло

СЗШ №7,
6-В клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

88

Говорун Ксенія

СЗШ №7,
6-Б клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

89

Супруненко Діана

СЗШ №7,
6-Б клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

90

Панченко Денис

СЗШ №7,
6-В клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

91

Рибачук Іван

СЗШ №7,
6-Б клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

92

Коломієць Анастасія

СЗШ №7,
6-Б клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

І місце

93

Козенко Максим

СЗШ №7,
8-Б клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

І місце

94

Шевчук Дмитро

СЗШ №7,
9-А клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

95

Мамон Ігор

СЗШ №7,
10-Б клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

96

Михайлик Дмитро

СЗШ №7,
10-Б клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

97

Базаєв Алан

СЗШ №7,
10-Б клас

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Всеукраїнський

ІІ місце

98

Гула Єлизавета

СЗШ №7,
7-Б клас

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

Всеукраїнський

Бронзовий лелека

99

Кицманюк Максим

СЗШ №7,
7-Б клас

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

Всеукраїнський

Бронзовий лелека

100

Перловський Ігор

СЗШ №7,
7-А клас

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

Всеукраїнський

Бронзовий лелека

101

Плеша Сніжана

СЗШ №7,
7-Б клас

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

Всеукраїнський

Бронзовий лелека

102

Нечаєв Нікіта

СЗШ №7,
8-А клас

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

Всеукраїнський

Бронзовий лелека

103

Кухар Єгор

СЗШ №7,
8-А клас

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

Всеукраїнський

Бронзовий лелека

104

Орищенко Олена

СЗШ №7,
7-Б клас

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

Всеукраїнський

Бронзовий лелека

105

Климчук Альона

СЗШ №7,
4-А клас

Всеукраїнський конкурс творчих робіт та малюнків «Людина і ліс» в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твої руках» в номінації «Малюнок»

ІІ (міський) етап

І місце

106

Климчук Олексій

СЗШ №7,
6-В клас

Всеукраїнський конкурс творчих робіт та малюнків «Людина і ліс» в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твої руках» в номінації «Твір»

ІІ (міський) етап

І місце

Кiлькiсть переглядiв: 88