Вітаємо переможців ІІ етапу міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика! (2021-2022 н.р.)
11 клас:
Лісіцька Анастасія - І місце
----------------------------------------------
10 клас:
Кулик Руслана - І місце
----------------------------------------------
9 клас:
Голишева Катерина - І місце
-----------------------------------------------
8 клас:
Мотя Валерія - І місце
-----------------------------------------------
7 клас:
Перевертень Олександр - ІІ місце
-----------------------------------------------
6 клас:
Боровська Марія - ІІІ місце
-----------------------------------------------
5 клас:
Качіна Анастасія - І місце
-----------------------------------------------
4 клас:
Татарчук Дмитро - ІІІ місце
-----------------------------------------------
3 клас:
Мокусієнко Каріна - І місце
Підготували Михайленко С.Б., Гула Л.А., Коваленко Т.Г.Бабенко Л.М., Тригубенко О.М.
__________________________________________________
Вітаємо переможців ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з екології! (2021-2022 н.р.)
11 клас:
Смоляр Влада - ІІ місце
Лісіцька Анастасія - І місце
----------------------------------------------
10 клас:
Мамонтов Єгор - І місце
Підготували Лало Г.В., Лещенко Н.П.
__________________________________________________
Вітаємо переможців ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури! (2021-2022 н.р.)
11 клас:
Климчук Альона - ІІІ місце
Кищик Дар'я - ІІІ місце
----------------------------------------------
10 клас:
Ткаченко Ксенія - ІІ місце
Кулик Руслана - ІІ місце
-----------------------------------------------
9 клас:
Татарчук Анна - ІІ місце
-----------------------------------------------
8 клас:
Мотя Валерія - ІІ місце
Даценко Вікторія - ІІІ місце
-----------------------------------------------
7 клас:
Розум Олександр - ІІІ місце
Іванушко Олена - ІІІ місце
Підготували Колесник А.Л. Суркова Л.В., Тригубенко О.М.
__________________________________________________
Вітаємо переможців ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії! (2021-2022 н.р.)
11 клас:
Лісіцька Анастасія - І місце
----------------------------------------------
8 клас:
Осадчий Богдан - І місце
-----------------------------------------------
7 клас:
Перевертень Олександр - І місце
Підготували Троян О.О., Лещенко Н.П.
__________________________________________________
Вітаємо переможців ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з географії! (2021-2022 н.р.)
11 клас:
Щербакова Тетяна - ІІ місце
----------------------------------------------
10 клас:
Кулик Руслана - ІІ місце
-----------------------------------------------
9 клас:
Яременко Максим - ІІІ місце
-----------------------------------------------
8 клас:
Осадчий Богдан - ІІ місце
Потоцька Христина - ІІІ місце
Підготували Бабенко О.І., Губеладзе Н.М.
__________________________________________________
Вітаємо переможців ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з біології! (2021-2022 н.р.)
11 клас:
Смоляр Влада - ІІ місце
----------------------------------------------
9 клас:
Яременко Максим - ІІІ місце
-----------------------------------------------
8 клас:
Левченко Анастасія - ІІ місце
Підготували Лало Г.В., Лещенко Н.П.
__________________________________________________
Вітаємо переможців ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання! (2021-2022 н.р.)
8 клас:
Ісаєва Ксенія - ІІ місце
Пономаренко Альбіна - ІІІ місце
Підготувала Лисенко С.М.
__________________________________________________
Вітаємо переможців ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики! (2021-2022 н.р.)
10 клас:
Волощук Дмитро - І місце
Коваленко Маргарита - ІІ місце
Муценко Ванесса - ІІ місце
----------------------------------------------
9 клас:
Дорофєєва Анастасія - І місце
Шмаков Єгор - ІІ місце
-----------------------------------------------
8 клас:
Михайлик Олексій - І місце
Лало Дмитро - ІІ місце
Підготувала Попова Л.М.
__________________________________________________
Вітаємо переможців ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики! (2021-2022 н.р.)
11 клас:
Лісіцька Анастасія - І місце
-----------------------------------------------
9 клас:
Шмаков Єгор - ІІ місце
Голишева Катерина - ІІ місце
-----------------------------------------------
8 клас:
Диченко Олександр - ІІІ місце
-----------------------------------------------
7 клас:
Перевертень Олександр - І місце
Підготував Малько В.В.
__________________________________________________
Вітаємо переможців ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови! (2021-2022 н.р.)
11 клас:
Коваленко Даяна - ІІ місце
----------------------------------------------
10 клас:
Кулик Руслана - І місце
----------------------------------------------
9 клас:
Голишева Катерина - ІІ місце
-----------------------------------------------
8 клас:
Мотя Валерія - ІІ місце
Осадчий Богдан - ІІ місце
-----------------------------------------------
7 клас:
Лало Вероніка - ІІІ місце
Перевертень Олександр - ІІІ місце
Підготували: Коваленко Т.Г. та Гула Л.А.
__________________________________________________
Вітаємо переможців ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з історії! (2021-2022 н.р.)
11 клас:
Войтенко Максим - ІІ місце
----------------------------------------------
9 клас:
Голишева Катерина - І місце
Дорофеєва Анастасія - ІІІ місце
Підготували Ігнатюк О.П. та Миташоп Т.С.
__________________________________________________
ВІТАЄМО
переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУМ
ІІ місце
секція «Прикладна математика»
Мельничик Вероніка, учениця 9-Б класу;
ІІІ місце
секція «Математичне моделювання»Турчин Софія, учениця 11 класу
Підготувала Яременко Любов Григорівна
ВІТАЄМО
переможців ІII(обласного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з економіки
ІІ м. – Авраменка Леона, учня 11-А класу;
ІІІ м – Цингалову Евеліну, ученицю 10-А класу;
ІІІ м – Рибачука Івана, учня 11-А класу;
підготувала Губеладзе Наталія Миколаївна
ВІТАЄМО
переможців ІII(обласного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
ІІ м – Рибачука Івана, учня 11-А класу,
ІІІ м – Штиволу Давида, учня 10-А класу,
підготувала Лазаревич Олена Григорівна
ІІІ м – Лісіцьку Анастасію,ученицю 9-Б класу,
підготувала Третяченко Катерина Олександрівна
ВІТАЄМО
переможців ІII(обласного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з географії
І м – Рибачука Івана, учня 11-А класу
ІІ м – Цибрієнко Єлизавету, ученицю 9-А класу
ІІІ м – Спіріну Алісу, ученицю 8-Б класу
підготувала Губеладзе Наталія Миколаївна
ІІ м – Цингалову Евеліну, ученицю 10-А класу,
підготувала Бабенко Олена Іванівна
Вітаємо
переможців ІII(обласного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з інформаційних технологій (2019-2020н.р.)
ІІІ м - Кабачок Софію, ученицю 8-Б класу
ІІІ м - Стародуба Андрія, учня 9-А класу
ІІІ м - Беслюбняка Віталія, учня 10-А класу
ІІІ м - Турчин Софію, ученицю 11-А класу
ІІІ м - Неборак Поліну,ученицю 11-А класу
підготувала Попова Людмила Миколаївна
ВІТАЄМО
переможців ІII(обласного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з російської мови та літератури
(2019-2020н.р.)
ІІ м-Цибрієнко Єлизавету,ученицю 9-А класу,
підготували Суркова Людмила Василівна
та Тригубенко Олена Миколаївна
ІІІ м- Цингалову Евеліну,ученицю 10-А класу;
підготувала Тригубенко Олена Миколаївна
ІІІ м-Говорун Ксенію,ученицю 11-А класу,
підготувала Тригубенко Олена Миколаївна
ВІТАЄМО
переможця ІII(обласного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з інформатики (2019-2020 н.р.)
ІІ м. – Авраменка Леона, учня 11-А класу;
підготувала Попова Людмила Миколаївна
ВІТАЄМО
переможців ІII(обласного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з біології (2019-2020н.р.)
ІІ місце – Цингалову Евеліну, ученицю 10-А класу;
ІІІ місце – Лісіцьку Анастасію, ученицю 9-Б класу,
підготувала Лало Галина Володимирівна
ВІТАЄМО
переможців ІII(обласного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови і літератури
(2019-2020н.р.)
ІІІ місце – Спіріну Алісу, ученицю 8-Б класу,
підготувала Усик Ірина Василівна
ІІІ місце – Цибрієнко Єлизавету, ученицю 9-А класу,
підготувала Коваленко Таїсія Вікторівна
Вітаємо
переможців II(міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови і літератури - 2019-2020 н.р.
І місце – Печену Еліну, учениця 10-А класу,
вчитель Коваленко Таїсія Вікторівна
ІІ місце – Голишеву Катерину, учениця 7-Б класу,
вчитель Гула Людмила Анатоліївна
ІІ місце – Татарчук Анну, учениця 7-А класу,
вчитель Гула Людмила Анатоліївна
ІІІ місце – Дорофеєву Анастасію, учениця 7-Б класу,
вчитель Гула Людмила Анатоліївна
ІІ місце – Спіріну Алісу, учениця 8-Б класу,
вчитель Усик Ірина Василівна
ІІ місце – Цибрієнко Єлизавету, учениця 9-А класу,
вчитель Коваленко Таїсія Вікторівна
ІІІ місце – Вовк Дар’ю, учениця 11-А класу
вчитель Тригубенко Олена Миколаївна
Вітаємо
переможців II(міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з фізики - 2019-2020 н.р.
І місце – Філоненко Богдан, учень 7-Б класу
ІІ місце – Турчин Софія, учениця 11-А класу
ІІІ місце – Волощук Дмитро, учень 8-Б класу
ІІІ місце – Щербакова Тетяна, учениця 9-Б класу
Підготував Малько Віктор Васильович.
Вітаємо
переможців II(міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з історії - 2019-2020 н.р.
ІІ місце – Цибрієнко Єлизавету, ученицю 9-А класу,
вчитель Михно Василь Карпович
ІІІ місце – Фоменко Олександру, учениця 8-Б класу,
вчитель Михно Василь Карпович
Вітаємо
переможців II(міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з математики - 2019-2020 н.р.
І місце – Філоненко Богдан, учня 7-Б класу,
вчитель Яременко Любов Григорівна
І місце – Щербакова Тетяна, учениця 9-Б класу,
вчитель Гонтаренко Марія Олександрівна
ІІ місце – Голишева Катерина, учениця 7-Б класу,
вчитель Яременко Любов Григорівна
ІІ місце - Яременко Максим, учня 7-А класу,
вчитель Яременко Любов Григорівна
ІІ місце – Волощук Дмитро, учня 8-Б класу,
вчитель Попова Людмила Миколаївна
ІІ місце – Мельничик Вероніка, учениця 9-Б класу,
вчитель Гонтаренко Марія Олександрівна
ІІ місце – Кулак Владислав, учня 10-А класу,
вчитель Сорокопуд Таїсія Вікторівна
ІІІ місце – Михайлик Олексія, учня 6-Б класу,
вчитель Яременко Любов Григорівна
Вітаємо
переможців II(міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з екології - 2019-2020 н.р.
І місце – Турчин Софію, учениця 11-А класу,
вчитель Лещенко Надія Павлівна
ІІ місце – Пестерова Дмитра, учня 10-А класу,
вчитель Лало Галина Володимирівна
Вітаємо
переможців II(міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з російської мови і літератури - 2019-2020 н.р.
І місце – Цибрієнко Єлизавету, ученицю 9-А класу,
вчитель Суркова Людмила Василівна
І місце – Цингалову Евеліну, ученицю 10-А класу,
вчитель Тригубенко Олена Миколаївна
І місце – Говорун Ксенію, ученицю 11-А класу,
вчитель Тригубенко Олена Миколаївна
ІІ місце – Лісіцьку Анастасію, ученицю 9-Б класу,
вчитель Суркова Людмила Василівна
ІІ місце – Рибачука Івана, учня 11-А класу,
вчитель Тригубенко Олена Миколаївна
ІІ місце - Харитюк Дар’ю, ученицю 11-А класу,
вчитель Тригубенко Олена Миколаївна
ІІІ місце – Смоляр Владу, ученицю 9-Б класу,
вчитель Суркова Людмила Василівна
ІІІ місце – Луценко Яну, ученицю 10-А класу,
вчитель Тригубенко Олена Миколаївна
Вітаємо
переможців II (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з інформатики - 2019-2020 н.р.
І місце – Волощука Дмитра, учня 8-Б класу,
І місце – Авраменка Леона, учня 11-А класу,
І місце - Турчин Софію, учениця 11-А класу,
ІІ місце – Говорун Ксенію, учениця 11-А класу,
ІІІ місце – Розпутню Софію, учениця 8-Б класу,
ІІІ місце – Рибачука Івана, учня 11-А класу,
Підготувала Попова Людмила Миколаївна
Вітаємо
переможців II (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з хімії - 2019-2020 н.р.
І місце – Філоненко Богдан, учня 7-Б класу,
ІІ місце – Голишева Катерина, учениця 7-Б класу,
ІІ місце – Фоменко Олександра, учениця 8-Б класу,
Підготувала Троян Олена Олександрівна
ІІІ місце – Смоляр Влада, учениця 9-Б класу,
Підготувала Лещенко Надія Павлівна
Вітаємо
переможців ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика:
І місце – Качіну Анастасію, ученицю 3-Б класу,
вчитель Марченко Ірина Геннадіївна
І місце – Спіріну Алісу, учениця 8-Б класу,
вчитель Усик Ірина Василівна
І місце – Цингалову Евеліну, ученицю 10-А класу,
вчитель Усик Ірина Василівна
ІІ місце – Голишеву Катерину, учениця 7-Б класу,
вчитель Гула Людмила Анатоліївна
ІІ місце – Лісіцьку Анастасію, ученицю 9-Б класу,
вчитель Якобчук Юлія Кирилівна
ІІІ місце – Мотю Валерію, ученицю 6-А класу,
вчитель Коваленко Таїсія Вікторівна
Вітаємо
переможців II (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з біології - 2019-2020 н.р.
І місце – Лісіцька Анастасія, ученицю 9-Б класу,
І місце – Цингалова Евеліна, ученицю 10-А класу,
ІІІ місце – Пестеров Дмитро, учня 10-А класу,
Підготувала Лало Галина Володимирівна
Вітаємо
переможців II (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови - 2019-2020 н.р.
І місце – Штивола Давид, учень 10-А класу,
вчитель Третяченко Катерина Олександрівна
ІІ місце – Лісіцька Анастасія, ученицю 9-Б класу,
вчитель Лазаревич Олена Григорівна
ІІ місце – Рибачук Іван, учень 11-А класу,
вчитель Лазаревич Олена Григорівна
ІІІ місце – Вовк Дар’я, ученицю 11-А класу,
вчитель Лазаревич Олена Григорівна
Вітаємо
переможців II (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з інформаційних технологій - 2019-2020 н.р.
І місце – Кабачок Софію, учениця 8- Б класу
І місце – Сатродуб Андрія, учня 9-А класу
І місце – Беслюбняка Віталія, учня 10-А класу
ІІ місце – Розпутню Софію, учениця 8-Б класу
ІІ місце – Волощука Дмитра, учня 8-Б класу
ІІ місце – Філоненка Богдана, учня 8-Б класу
ІІ місце – Войтенка Максима, учня 9-Б класу
ІІ місце – Говорун Ксенію, учениця 11-А класу
ІІ місце – Турчин Софію, учениця 11-А класу
ІІІ місце – Щербакову Тетяну, учениця 9-Б класу
ІІІ місце – Неборак Поліну, учениця 11-А класу,
Підготувала Попова Людмила Миколаївна
Вітаємо
переможців II (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з географії - 2019-2020 н.р.
І місце – Спіріна Аліса, учениця 8-Б класу
І місце – Цибрієнко Єлизавета, учениця 9-А класу
І місце – Рабачук Іван, учень 11-А класу
ІІІ місце – Крикун Дар’я, учениця 9-А класу
ІІІ місце – Руда Раїса, учениця 11-А класу
Підготувала Губеладзе Наталія Миколаївна
І місце – Цингалова Евеліна, учениця 10-А класу
ІІІ місце – Пестеров Дмитро , учень 10-А класу
Підготувала Бабенко Олена Іванівна
Вітаємо
переможців II (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з економіки - 2019-2020 н.р.
І місце – Цибрієнко Єлизавета, учениця 9-А класу
І місце – Цингалова Евеліна, учениця 10-А класу
І місце – Рабачук Іван, учень 11-А класу
ІІ місце – Беслюбняк Віталій, учень 10-А класу
ІІ місце – Авраменко Леон, учень 11-А класу,
Підготувала Губеладзе Наталія Миколаївна
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з економіки– 2018!
І місце – Авраменко Леон (10-А клас);
IІ місце – Дзюник Олександр (9-А клас);
IІ місце – Турчин Софія (10-А клас);
ІІІ місце – Кулак Владислав (9-Б клас);
IIІ місце – Говорун Ксенія (10-А клас);
IIІ місце –Чорна Єлизавета (11-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з інформаційних технологій- 2018!
І місце – Дзюник Олександр (9-А клас);
І місце – Сергієнко Владислав (11-А клас);
ІІ місце – Беслюбняк Віталій (9-Б клас);
ІІ місце – Говорун Ксенія (10-А клас);
ІІ місце - Турчин Софія (10-А клас);
ІІ місце – Плеша Сніжана (11-А клас);
ІІІ місце – Войтенко Максим (8-Б клас);
ІІІ місце –Кулак Владислав (9-Б клас);
ІІІ місце Неборак Поліна (10-А клас);
ІІІ місце – Савельєв Валентин(11-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з географії – 2018!
І місце – Цибрієнко Єлизавета (8-А клас);
І місце – Рибачук Іван (10-А клас);
І місце – Осадча Наталія, (11-А клас);
ІІ місце – Руда Раїса (10-А клас);
ІІ місце – Пестеров Дмитро (9-Б клас);
ІІ місце – Чорна Єлизавета (11-А клас);
ІІІ місце – Стародуб Андрій (8-А клас);
ІІІ місце – Цингалова Евеліна (9-А клас);
ІІІ місце – Коломієць Анастасія (10-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з правознавства- 2018!
І місце – Говорун Ксенію (10-А клас);
ІІ місце – Олещенка Михайла (10-А клас);
ІІІ місце – Осиченко Діану (11-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з англійської мови- 2018!
ІІ місце – Штиволу Давида (9-А клас);
ІІІ місце – Турчин Софію (11-А клас);
ІІІ місце – Руду Раїсу (11-А клас);
ІІІ місце –Чорну Єлизавету (11-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з біології - 2018!
І місце – Цингалову Евеліну (9-А клас);
І місце – Говорун Ксенію (10-А клас);
І місце – Осадчу Наталію (11-А клас);
ІІ місце – Цибрієнко Єлизавету (8-А клас);
ІІ місце – Дзюника Олександра (9-А клас);
ІІ місце – Штивола Давида (9-А клас);
ІІІ місце – Рибачука Івана (10-А клас);
ІІІ місце – Сергієнка Владислава (11-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з трудового навчання - 2018!
ІІІ місце – Сороколєтову Анастасію (9-Б клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з хімії - 2018!
І місце – Розпутня Софія (7-Б клас);
І місце – Чорна Єлизавета (11-А клас);
ІІІ місце – Фоменко Олександра (7-Б клас);
ІІІ місце –Смоляр Влада (8-Б клас);
ІІІ місце – Авраменко Леон (10-А клас);
ІІІ місце – Говорун Ксенія (10-А клас);
ІІІ місце –Осадча Наталія (11-А клас);
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з інформатики - 2018!
І місце – Авраменка Леона (10-А клас);
І місце – Говорун Ксенію (10-А клас);
І місце – Турчин Софію (10-А клас);
ІІІ місце – Прокопець Вікторію (10-А клас);
ІІІ місце – Харитюк Дар’ю (10-А клас);
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - 2018!
І місце – Спіріну Алісу (7-Б клас);
І місце – Осадчу Наталію (11-А клас);
ІІ місце – Боровську Марію (3-Б клас);
ІІ місце – Мотю Валерію (5-А клас);
ІІ місце – Вовк Дарю (10-А клас);
ІІІ місце – Дорофеєву Анастасію (6-Б клас);
ІІІ місце – Цингалову Евеліну (9-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з математики - 2018!
І місце – Філоненко Богдана (6-Б клас);
І місце – Щербакова Тетяна (8-Б клас);
І місце – Турчин Софію (10-А клас);
ІІ місце – Волощука Дмитра (7-Б клас);
ІІ місце – Осадчу Наталію (11-А клас);
ІІІ місце – Мельничик Вероніку (8-Б клас);
ІІІ місце – Авраменка Леона (10-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з російської мови та літератури - 2018!
І місце – Штиволу Давида (9-А клас);
І місце – Рибачука Івана (10-А клас);
І місце – Чорну Єлизавету (11-А клас);
ІІ місце – Цингалову Евеліну (9-А клас);
ІІ місце – Харитюк Дар’ю (10-А клас);
ІІІ місце – Говорун Ксенію (10-А клас);
ІІІ місце – Осиченко Діану (11-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з екології - 2018!
І місце – Осадчу Наталію (11-А клас);
ІІ місце - Сергієнка Владислава (11-А клас);
ІІІ місце – Неборак Поліну (10-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з історії - 2018!
ІІ місце – Олещенка Михайла (10-А клас);
ІІІ місце – Цибрієнко Єлизавету (8-А клас);
ІІІ місце – Перловського Ігора (11 -А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з фізики - 2018!
ІІ місце – Говорун Ксенію (10-А клас);
ІІІ місце – Волощука Дмитра (7-Б клас);
ІІІ місце Щербакову Тетяну (8-Б клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з української мови та літератури - 2018!
І місце – Осадчу Наталію (11-А клас);
ІІІ місце –Лісіцьку Анастасію (8-Б клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з української мови і літератури!
Диплом ІІ ступеня - Осадча Наталія (10-А кл.);
Диплом ІІ ступеня - Кожемяка Ярослав (11-А).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з економіки - 2017!
I місце – Корольова Лоліта (11-А клас);
IІ місце – Говорун Ксенія (9-В клас);
IІ місце – Чорна Єлизавета (10-А клас);
ІІ місце – Кухар Єгор (11-А клас);
IIІ місце – Сергієнко Владислав (10-А клас);
IIІ місце – Сурков Максим (10-А клас);
IIІ місце – Шевченко Дмитро-Руслан (11-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з астрономії - 2017!
ІІІ місце – Чорна Єлизавета (10-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з географії - 2017!
І місце – Жучкова Софія (9-В клас);
І місце - Осадча Наталія (10-А клас);
І місце – Мала Єлизавета (11-А клас);
ІІ місце - Цингалова Евеліна (8-А клас);
ІІ місце – Рибачук Іван (9-Б клас);
ІІ місце - Кожемяка Ярослав(11-А клас);
ІІІ місце - Ткаченко Катерина (8-Б клас);
ІІІ місце – Чорна Єлизавета (10-А клас);
ІІІ місце – Шевченко Дмитро-Руслан (11-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з правознавства - 2017!
І місце – Дуженкова Катерина (11-А клас);
ІІІ місце – Турчин Софія (9-В клас);
ІІІ місце – Чорна Єлизавета (10-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з інформаційних технологій - 2017!
І місце – Дзюник Олександр (8-А клас);
І місце – Турчин Софія (9-В клас);
І місце – Савельєв Валентин(10-А клас);
І місце – Кухар Єгор (11-А клас);
ІІ місце - Штивола Давид (8-А клас);
ІІ місце – Беслюбняк Віталій (8-Б клас);
ІІ місце – Осадча Наталія (10-А клас);
ІІ місце – Плеша Сніжана (10-А клас);
ІІ місце – Сичова Альона (11-А клас);
ІІ місце – Бублик Денис (11-А клас);
ІІІ місце – Говорун Ксенія (9-В клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з англійської мови - 2017!
І місце – Штивола Давид (8-А клас);
ІІ місце – Вовк Дар’я (9-В клас);
ІІІ місце – Чорна Єлизавета (10-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з біології - 2017!
І місце – Цингалова Евеліна (8-А клас);
ІІ місце – Дзюник Олександр (8-А клас);
ІІ місце – Осадча Наталія (10-А клас);
ІІІ місце – Говорун Ксенія (9-В клас);
ІІІ місце – Рибачук Іван (9-Б клас);
ІІІ місце – Чорна Єлизавета (10-А клас);
ІІІ місце - Корольова Лоліта (11-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з трудового навчання - 2017!
І місце - Шевченко Дмитро (11-А клас);
ІІ місце - Сенченко Ксенія (11-А клас);
ІІІ місце - Карпчук Ян (8-А клас);
ІІІ місце - Кулик Жанна (9-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з хімії - 2017!
І місце - Сичова Альона (11-А клас);
ІІІ місце - Чорна Єлизавета (10-А клас).
Так тримати!
Вітаємо переможців
ІІ етапу Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика
І місце - Спіріну Алісу (6-Б клас);
І місце - Цингалову Евеліну (8-А клас);
І місце - Осадчу Наталію (10-А клас);
І місце - Кожемяку Ярослава (11-А клас);
ІІ місце - Лісіцьку Анастасію (7-А клас);
ІІ місце - Вовк Дар’ю (9-В клас);
ІІІ місце - Дорофеєву Анастасію (5-Б клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з історії - 2017!
І місце – Вовк Дар’я (9-В клас);
І місце – Кожемяка Ярослав (11-А клас);
ІІІ місце – Турчин Софія (9-В клас);
ІІІ місце – Перловський Ігор (10-А клас) .
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з математики - 2017!
ІІ місце – Кулак Владислав (8-Б клас);
ІІ місце – Авраменко Леон (9-В);
ІІ місце –Осадча Наталія (10-А клас);
ІІ місце – Кухар Єгор (11-А клас);
ІІІ місце – Щербакова Тетяна (7-Б клас);
ІІІ місце –Смоляр Влада (7-Б клас);
ІІІ місце –Турчин Софія (9-В клас);
ІІІ місце – Сергієнко Владислав (10-А клас).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з російської мови
та літератури - 2017!
І місце – Жучкова Софія (9-В клас);
І місце - Осадча Наталія (10-А клас);
І місце – Мала Єлизавета (11-А клас);
ІІ місце - Цингалова Евеліна (8-А клас);
ІІ місце – Рибачук Іван (9-Б клас);
ІІ місце - Кожемяка Ярослав(11-А клас);
ІІІ місце - Ткаченко Катерина (8-Б клас);
ІІІ місце – Чорна Єлизавета (10-А клас);
ІІІ місце – Шевченко Дмитро-Руслан (11-А клас).
Так тримати!
Вітаємо переможців
ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного
конкурсу імені Тараса Шевченка
у 2017/2018 н. р.
І місце - Осадчу Наталію, ученицю 10-А класу;
ІІІ місце - Ткаченко Катерину, ученицю 7-Б класу.
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з екології - 2017!
І місце - Осадча Наталія (10-А кл);
І місце - Шевченко Дмитро-Руслан (11-А кл);
ІІ місце - Сергієнко Владислав (10-А кл.);
ІІ місце - Чорна Єлизавета (10-А кл.);
ІІ місце - Сенченко Ксенія (11-А кл.);
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з інформатики - 2017!
І місце - Авраменко Леон (9-В кл);
І місце - Турчин Софія (9-В кл);
ІІ місце - Прокопець Вікторію (9-В кл.);
ІІІ місце - Клименко Ігор (9-В кл.);
ІІІ місце - Харитюк Дар’я (9-В кл.).
Так тримати!
Вітаємо
переможця ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з фізики - 2017!
ІІІ місце – Чорна Єлизавета (10-А кл.)
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з української мови та літератури - 2017!
І місце - Осадчу Наталію (10-А кл);
І місце - Кожемяку Ярослава (11-А кл);
ІІ місце - Смоляр Владиславу (7-Б кл.);
ІІІ місце - Цингалову Евеліну (8-А кл.);
ІІІ місце - Вовк Дар’ю (9-В кл.);
ІІІ місце - Чорну Єлизавету (10-А кл.);
ІІІ місце - Сичову Альону (11-А кл.)
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з економіки!
Диплом ІІІ ступеня – Бодюл Кирило (11-А кл.);
Диплом ІІІ ступеня – Згінник Ірина (11-А кл.).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з російської мови та літератури !
Диплом ІІІ ступеня – Чорна Єлизавета (9-А кл.);
Диплом ІІІ ступеня – Кожемяка Ярослав (10-А кл.).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з англійської мови!
Диплом ІІ ступеня - Котенко Богдан (11-А кл.);
Диплом ІІІ ступеня - Капша Анастасія (9-Б).
Так тримати!
Вітаємо
переможницю ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з трудового навчання!
Диплом ІІІ ступеня - Піскова Катерина (9-Б кл.).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з інформаційних технологій!
Диплом І ступеня – Котенко Богдан (11-А кл.);
Диплом ІІІ ступеня - Михальова Альона (11-А кл.).
Так тримати!
Вітаємо
переможницю ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з правознавства!
Диплом ІІІ ступеня –Осадча Наталія (9-Б кл.)
Так тримати!
Вітаємо
переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з хімії!
Диплом ІІІ ступеня –Згінник Олександр (8-В кл)
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з географії !
Диплом ІІ ступеня – Філоненко Кирило (8-В кл);
Диплом ІІ ступеня – Жучкова Софія (8-В кл.);
Диплом ІІ ступеня – Кожемяка Ярослав (10-А кл.);
Диплом ІІІ ступеня –Осадча Наталія (9-Б кл.);
Диплом ІІІ ступеня –Бодюл Кирило (11-А кл.).
Так тримати!
Вітаємо
переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з біології!
Диплом ІІ ступеня – Філоненко Кирило (8-В кл.)
Так тримати!
Вітаємо переможницю
ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного
конкурсу імені Тараса Шевченка
у 2016/2017 н. р.
Осадчу Наталію, ученицю 9-Б кл.(вчитель Гула Л.А.)
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з фізики!
Диплом І ступеня – Філоненко Кирило (8-В кл.);
Диплом ІІ ступеня - Згінник Олександр (8-В кл).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з української мови та літератури!
Диплом ІІ ступеня - Згінник Олександр (8-В кл);
Диплом ІІ ступеня - Осадча Наталія (9-Б кл.);
Диплом ІІ ступеня - Кожемяка Ярослав (10-А кл.)
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з математики!
Диплом ІІ ступеня - Згінник Олександр (8-В кл.);
Диплом ІІ ступеня - Осадча Наталія (9-Б кл.)
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з економіки - 2016!
ІІ місце - Шевченко Дмитро (10-А кл.);
ІІ місце - Бодюл Кирило (11-А кл.);
ІІ місце - Згінник Ірина (11-А кл.);
ІІІ місце - Бугаєць Ілля (11-А кл.).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з правознавства - 2016!
ІІ місце - Осадча Наталія (9-Б кл.);
ІІ місце - Кожемяка Ярослав (10-А кл.);
ІІІ місце - Дуженкова Катерина (11-А кл.);
ІІІ місце -Михальова Аліна (11-А кл.).
Так тримати!
Вітаємо переможницю
ІІІ (обласного) етапу Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика!
ІІ місце - Осадчу Наталію (9-Б кл.).
Так тримати!
Вітаємо
переможницю ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з астрономії - 2016!
ІІ місце - Згінник Ірина (11-А кл.)
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з екології - 2016!
І місце - Сичова Альона (10-А кл.);
І місце - Гусейнова Діана (11-А кл.);
ІІ місце - Носенко Валерія (11-А кл.);
ІІІ місце - Татаренко Анастасія (11-А кл.).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з англійської мови - 2016!
І місце - Згінник Олександр (8-В кл.);
І місце - Котенко Богдан (11-А кл.);
ІІ місце - Філоненко Кирило (8-В кл.);
ІІІ місце - Капша Анастасія (9-Б);
ІІІ місце - Згінник Ірина (11-А кл.).
Так тримати!
Вітаємо переможців
ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного
конкурсу імені Тараса Шевченка
у 2016/2017 н. р.
Осадчу Наталію (9-Б кл.)
Котенко Богдана (11-А кл.)
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з інформаційних технологій - 2016!
І місце - Згінник Олександр (8-В кл.);
І місце - Кухар Єгор (10-А кл.);
І місце - Котенко Богдан (11-А кл.);
ІІ місце - Савельєв Валентин (9-Б);
ІІ місце - Осадча Наталія (9-Б);
ІІ місце - Сичова Альона (10-А);
ІІ місце - Попов Євгеній (11-А);
ІІІ місце - Філоненко Кирило ( (8-В кл.);
ІІІ місце - Плеша Сніжана (9-Б);
ІІІ місце - Шевченко Дмитро (10-А);
ІІІ місце - Михальова Альона (11-А кл.)
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з хімії - 2016!
І місце - Згінник Олександр (8-В кл.);
ІІ місце - Дзюник Олександр (7-А кл.);
ІІІ місце - Філоненко Кирило (8-В кл.);
ІІІ місце - Капша Анастасія (9-Б кл.);
ІІІ місце - Лук’яненко Едуард (11-А кл.)
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з російської мови та літератури - 2016!
І місце – Чорна Єлизавета (9-А кл.);
ІІ місце – Кожемяка Ярослав (10-А кл.);
ІІІ місце – Шевченко Дмитро (10-А кл.).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з фізики - 2016!
І місце – Згінник Олександр (8-В кл.);
ІІ місце – Філоненко Кирило (8-В кл.);
ІІ місце – Бодюл Кирило (11-А кл.);
ІІ місце – Котенко Богдан (11-А кл.);
ІІІ місце – Чорна Єлизавета (9-А кл.);
ІІІ місце – Попов Євгеній (11-А кл.).
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади
з трудового навчання - 2016!
І місце - Піскова Катерина (9-Б кл.);
І місце - Чубін Ольга (11-А кл.);
ІІ місце - Шрубенко Вадим (9-Б кл.);
ІІ місце - Осадчий Станіслав (11-А кл.);
ІІІ місце - Плеша Сніжана (9-Б кл.);
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика
І місце - Мотя Валерія (3-А кл.);
І місце - Цингалова Евеліна (7-А кл.);
І місце - Осадча Наталія (9-Б кл.);
ІІ місце - Спіріна Аліса (5-Б кл.);
ІІ місце - Згінник Олександр (8-В кл.);
ІІ місце - Котенко Богдан (11-А кл.);
ІІІ місце - Кожемяка Ярослав (10-А кл.)
Так тримати!
Вітаємо
переможця ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з німецької мови - 2016!
І місце - Згінник Олександр (8-В кл.)
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з біології - 2016!
І місце - Філоненко Кирило (8-В кл.);
ІІІ місце - Сергієнко Владислав (9-В кл.);
ІІІ місце - Шевченко Дмитро (10-А кл.)
Так тримати!
Вітаємо
перможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з історії - 2016!
8 клас
ІІ місце - Філоненко Кирило (8-В кл.);
ІІІ місце - Вовк Дар'я (8-В кл.);
10 клас
І місце - Кожемяка Ярослав (10-А кл.)
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади
з географії - 2016!
8 клас
І місце - Рибачук Іван (8-Б кл.);
ІІ місце - Філоненко Кирило (8-В кл.);
ІІ місце - Жучкова Софія (8-В кл.);
9 клас
І місце - Осадча Наталія (9-Б кл.);
ІІІ місце - Капша Анастасія (9-б кл.);
10 клас
І місце - Кожемяка Ярослав (10-А кл.);
ІІ місце - Шевченко Дмитро (10-А кл.);
ІІІ місце - Мала Єлизавета (10-А кл.);
11 клас
ІІ місце - Кузібаєва Мадіна (11-А кл.);
ІІІ місце - Бодюл Кирило (11-А кл.)
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади
з інформатики (програмування) - 2016!
І місце - Котенко Богдан (11-А кл.);
ІІ місце - Бодюл Кирило (11-А кл.);
ІІ місце - Бугаєць Ілля (11-А кл.);
ІІ місце - Попов Євген (11-А кл.);
ІІ місце - Малолітко Владислав (11-А кл.);
ІІІ місце - Згінник Ірина (11-А кл.);
ІІІ місце - Михальова Альона (11-А кл.);
ІІІ місце - Капітонова Марія (11-А кл.)
Так тримати!
Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади
з математики -2016!
6 клас
І місце - Щербакова Тетяна (6-Б кл.);
7 клас
І місце - Кулак Владислав (7-Б кл.);
8 клас
І місце – Згінник Олександр (8 - В кл.);
ІІІ місце - Філоненко Кирило (8 - В кл.);
9 клас
І місце – Осадча Наталія (9 - Бкл.);
10 клас
І місце - Корольова Лоліта (10-А кл.);
ІІ місце - Шевченко Дмитро (10-А кл.);
ІІІ місце - Сенченко Ксенія (10-А кл.);
11 клас
І місце – Згінник Ірина (11-А кл.);
ІІ місце - Котенко Богдан (11-А кл.)
Так тримати!!!
Вітаємо
переможцівІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади
з української мови та літератури -2016!
8 клас
І місце - Згінник Олександр (8-В кл.);
ІІІ місце – Турчин Софія (8-В кл.).
9 клас
І місце – Осадча Наталія (9 - Б кл.);
10 клас
І місце – Кожемяка Ярослав (10 - А кл.);
ІІІ місце - Сичова Альона (10 - А кл);
Так тримати!!!
Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади
з англійської мови -2015!
І місце - Котенко Богдан (10-А кл.);
ІІІ місце - Згінник Ірина (10-А кл.);
з трудового навчання-2015!
І місце – Базаєв Алан (11-А кл.);
ІІ місце - Шевченко Димтро (9-А кл.);
ІІІ місце - Вашкевич Тетяна (11-А кл.);
ІІІ місце - Волощук Вікторія (9-А кл.);
ІІІ місце - Капітонова Марія (10-А кл.);
ІІІ місце - Пономаренко Аліна (10-А кл.);
Так тримати!!!
Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з інформатики (інформаційно-комунікаційні технології)-2015!
7 клас
І місце – Філоненко Кирило (7-В кл.);
ІІІ місце – Коломієць Анастасія (7-Б кл.);
ІІІ місце – Згінник Олександр (7-В кл.);
9 клас
І місце – Кухар Єгор (9-А кл.);
ІІ місце – Салабутін Марк (9-А кл.);
ІІ місце – Козенко Максим (9-Б кл.);
10 клас
І місце – Попов Євгеній (10-А кл.);
ІІ місце – Котенко Богдан (10-А кл.);
ІІ місце – Міхальова Альона (11-А кл.);
11 клас
І місце – Мікель Влад (11-А кл.);
ІІ місце - Вашкевич Тетяна (11-А кл.);
ІІ місце - Маменко Катерина (11-А кл.);
Так тримати!!!
Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з хімії-2015!
І місце – Згінник Олександр (7-В кл.);
ІІ місце - Маменко Катерина (11-А кл.);
ІІІ місце - Хоменко Катерина (10-А кл.);
з екології-2015!
І місце - Малий Михайло (11-А кл.);
Так тримати!!!
Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з інформатики (програмування)-2015!
І місце - Котенко Богдан (10-А кл.);
І місце – Бодюл Кирило (10-А кл.);
І місце - Бугаєць Ілля (10-А кл.);
ІІ місце - Попов Євгеній (10-А кл.);
ІІ місце - Малолітко Владислав (10-А кл.);
ІІІ місце - Капітонова Марія (10-А кл.);
ІІІ місце - Пономаренко Аліна (10-А кл.);
ІІІ місце - Згінник Ірина (10-А кл.);
І місце - Вашкевич Тетяна (11-А кл.);
ІІ місце - Маменко Катерина (11-А кл.);
Так тримати!!!
Вітаємо переможців ІІ етапу
XVI Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика
І місце - Лісіцька Анастасія (5-А кл.);
І місце – Цингалова Евеліна (6-А кл.);
ІІІ місце - Філоненко Кирило (7-В кл.);
І місце - Осадча Наталія (8-Б кл.);
І місце - Кожемяка Ярослав (9-А кл.);
ІІІ місце - Котенко Богдан (10-А кл.);
ІІІ місце - Маменко Катерина (11-А кл.);
Так тримати!!!
Вітаємо переможців
ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади
з російської мови та літератури-2015!
9 клас
І місце - Кожемяка Ярослав (9-А кл.);
10 клас
І місце – Носенко Валерія (10-А кл.);
11 клас
ІІІ місце - Маменко Катерина (11-А кл.);
з географії-2015!
8 клас
ІІІ місце – Осадча Наталія (8 - Б кл.);
9 клас
ІІІ місце – Кожемяка Ярослав (9 - А кл.);
11 клас
ІІ місце – Варич Владислав (11-А кл.);
ІІІ місце – Малий Михайло (11 - А кл.);
Так тримати!!!
Вітаємо переможців
ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади
з історії-2015!
9 клас
І місце - Кожемяка Ярослав (9-А кл.);
ІІ місце – Шрубенко Костянтин (9 - А кл.);
10 клас
І місце – Згінник Ірина (10-А кл.);
11 клас
ІІІ місце - Малий Михайло (11-А кл.);
з біології-2015!
ІІІ місце - Савельєв Валентин (8-Б кл.);
Так тримати!!!
Вітаємо переможців
ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади
з математики-2015!
7 клас
І місце - Згінник Олександр (7-В кл.);
ІІІ місце – Філоненко Кирило (7-В кл.).
8 клас
ІІ місце – Осадча Наталія (8 - Б кл.);
9 клас
ІІІ місце – Шрубенко Костянтин (9 - А кл.);
10 клас
ІІ місце – Згінник Ірина (10-А кл.);
ІІІ місце –Бодюл Кирило (10 - А кл.);
11 клас
ІІІ місце - Суятіна Анастасія (11-А кл.);
з астрономії-2015!
ІІІ місце - Корсун Анна (11-А кл.);
Так тримати!!!
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури-2015!
7 клас
І місце - Згінник Олександр (7-В кл.);
ІІІ місце – Турчин Софія (7-В кл.).
8 клас
І місце – Осадча Наталія (8 - Б кл.);
9 клас
І місце – Кожемяка Ярослав (9 - А кл.);
10 клас
І місце –Котенко Богдан (10-А кл.);
ІІ місце –Чубін Ольга (10 - А кл.);
Так тримати!!!
Вітаємо учня 9-А класу Котенка Богдана з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій -2015!
Вітаємо учня 9-А класу Попова Євгенія з перемогою у Дистанційному турнірі з інформаційних технологій серед учнівської молоді -2015!
Знайомтеся! Переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2014 - 2015 н.р.