Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з біології - 2017!

І місце – Цингалова Евеліна (8-А клас);

ІІ місце – Дзюник Олександр (8-А клас);
ІІ місце – Осадча Наталія (10-А клас);

ІІІ місце – Говорун Ксенія (9-В клас);
ІІІ місце – Рибачук Іван (9-Б клас);
ІІІ місце – Чорна Єлизавета (10-А клас);
ІІІ місце - Корольова Лоліта (11-А клас).

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з трудового навчання - 2017!

І місце - Шевченко Дмитро (11-А клас);

ІІ місце - Сенченко Ксенія (11-А клас);

ІІІ місце - Карпчук Ян (8-А клас);
ІІІ місце - Кулик Жанна (9-А клас).

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з хімії - 2017!

І місце - Сичова Альона (11-А клас);

ІІІ місце - Чорна Єлизавета (10-А клас).

Так тримати!


Вітаємо переможців
ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

І місце - Спіріну Алісу (6-Б клас);
І місце - Цингалову Евеліну (8-А клас);
І місце - Осадчу Наталію (10-А клас);
І місце - Кожемяку Ярослава (11-А клас);

ІІ місце - Лісіцьку Анастасію (7-А клас);
ІІ місце - Вовк Дар’ю (9-В клас);

ІІІ місце - Дорофеєву Анастасію (5-Б клас).

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з історії - 2017!

І місце – Вовк Дар’я (9-В клас);
І місце – Кожемяка Ярослав (11-А клас);

ІІІ місце – Турчин Софія (9-В клас);
ІІІ місце – Перловський Ігор (10-А клас) .

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики - 2017!

ІІ місце – Кулак Владислав (8-Б клас);
ІІ місце – Авраменко Леон (9-В);
ІІ місце –Осадча Наталія (10-А клас);
ІІ місце – Кухар Єгор (11-А клас);

ІІІ місце – Щербакова Тетяна (7-Б клас);
ІІІ місце –Смоляр Влада (7-Б клас);
ІІІ місце –Турчин Софія (9-В клас);
ІІІ місце – Сергієнко Владислав (10-А клас).

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови
та літератури - 2017!

І місце - Осадча Наталія (10-А кл);
І місце - Шевченко Дмитро-Руслан (11-А кл);

ІІ місце - Сергієнко Владислав (10-А кл.);
ІІ місце -Чорна Єлизавета (10-А кл.);
ІІ місце - Сенченко Ксенія (11-А кл.);

Так тримати!


Вітаємо переможців
ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного
конкурсу імені Тараса Шевченка
у 2017/2018 н. р.

І місце - Осадчу Наталію, ученицю 10-А класу;
ІІІ місце - Ткаченко Катерину, ученицю 7-Б класу.

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з екології - 2017!

І місце - Осадча Наталія (10-А кл);
І місце - Шевченко Дмитро-Руслан (11-А кл);

ІІ місце - Сергієнко Владислав (10-А кл.);
ІІ місце - Чорна Єлизавета (10-А кл.);
ІІ місце - Сенченко Ксенія (11-А кл.);

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з інформатики - 2017!

І місце - Авраменко Леон (9-В кл);
І місце - Турчин Софія (9-В кл);

ІІ місце - Прокопець Вікторію (9-В кл.);

ІІІ місце - Клименко Ігор (9-В кл.);
ІІІ місце - Харитюк Дар’я (9-В кл.).

Так тримати!


Вітаємо
переможця ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з фізики - 2017!

ІІІ місце – Чорна Єлизавета (10-А кл.)

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з української мови та літератури - 2017!

І місце - Осадчу Наталію (10-А кл);
І місце - Кожемяку Ярослава (11-А кл);

ІІ місце - Смоляр Владиславу (7-Б кл.);

ІІІ місце - Цингалову Евеліну (8-А кл.);
ІІІ місце - Вовк Дар’ю (9-В кл.);
ІІІ місце - Чорну Єлизавету (10-А кл.);
ІІІ місце - Сичову Альону (11-А кл.)

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з економіки!

Диплом ІІІ ступеня – Бодюл Кирило (11-А кл.);

Диплом ІІІ ступеня – Згінник Ірина (11-А кл.).


Так тримати!



Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з російської мови та літератури !

Диплом ІІІ ступеня – Чорна Єлизавета (9-А кл.);

Диплом ІІІ ступеня – Кожемяка Ярослав (10-А кл.).

Так тримати!



Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з англійської мови!

Диплом ІІ ступеня - Котенко Богдан (11-А кл.);

Диплом ІІІ ступеня - Капша Анастасія (9-Б).

Так тримати!



Вітаємо
переможницю ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з трудового навчання!

Диплом ІІІ ступеня - Піскова Катерина (9-Б кл.).

Так тримати!



Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з інформаційних технологій!

Диплом І ступеня – Котенко Богдан (11-А кл.);

Диплом ІІІ ступеня - Михальова Альона (11-А кл.).

Так тримати!



Вітаємо
переможницю ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з правознавства!


Диплом ІІІ ступеня –Осадча Наталія (9-Б кл.)


Так тримати!



Вітаємо
переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з хімії!


Диплом ІІІ ступеня –Згінник Олександр (8-В кл)

Так тримати!



Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з географії !

Диплом ІІ ступеня – Філоненко Кирило (8-В кл);

Диплом ІІ ступеня – Жучкова Софія (8-В кл.);

Диплом ІІ ступеня – Кожемяка Ярослав (10-А кл.);

Диплом ІІІ ступеня –Осадча Наталія (9-Б кл.);

Диплом ІІІ ступеня –Бодюл Кирило (11-А кл.).

Так тримати!



Вітаємо
переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з біології!

Диплом ІІ ступеня – Філоненко Кирило (8-В кл.)
Так тримати!


Вітаємо переможницю
ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного
конкурсу імені Тараса Шевченка
у 2016/2017 н. р.

Осадчу Наталію, ученицю 9-Б кл.(вчитель Гула Л.А.)

Так тримати!



Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з фізики!

Диплом І ступеня – Філоненко Кирило (8-В кл.);

Диплом ІІ ступеня - Згінник Олександр (8-В кл).

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з української мови та літератури!

Диплом ІІ ступеня - Згінник Олександр (8-В кл);

Диплом ІІ ступеня - Осадча Наталія (9-Б кл.);

Диплом ІІ ступеня - Кожемяка Ярослав (10-А кл.)

Так тримати!



Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з математики!

Диплом ІІ ступеня - Згінник Олександр (8-В кл.);

Диплом ІІ ступеня - Осадча Наталія (9-Б кл.)

Так тримати!



Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з економіки - 2016!

ІІ місце - Шевченко Дмитро (10-А кл.);

ІІ місце - Бодюл Кирило (11-А кл.);

ІІ місце - Згінник Ірина (11-А кл.);

ІІІ місце - Бугаєць Ілля (11-А кл.).

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з правознавства - 2016!

ІІ місце - Осадча Наталія (9-Б кл.);

ІІ місце - Кожемяка Ярослав (10-А кл.);

ІІІ місце - Дуженкова Катерина (11-А кл.);

ІІІ місце -Михальова Аліна (11-А кл.).

Так тримати!


Вітаємо переможницю
ІІІ (обласного) етапу Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика!


ІІ місце - Осадчу Наталію (9-Б кл.).

Так тримати!


Вітаємо
переможницю ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з астрономії - 2016!

ІІ місце - Згінник Ірина (11-А кл.)

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з екології - 2016!

І місце - Сичова Альона (10-А кл.);

І місце - Гусейнова Діана (11-А кл.);

ІІ місце - Носенко Валерія (11-А кл.);

ІІІ місце - Татаренко Анастасія (11-А кл.).

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з англійської мови - 2016!

І місце - Згінник Олександр (8-В кл.);

І місце - Котенко Богдан (11-А кл.);

ІІ місце - Філоненко Кирило (8-В кл.);

ІІІ місце - Капша Анастасія (9-Б);

ІІІ місце - Згінник Ірина (11-А кл.).

Так тримати!


Вітаємо переможців
ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного
конкурсу імені Тараса Шевченка
у 2016/2017 н. р.

Осадчу Наталію (9-Б кл.)

Котенко Богдана (11-А кл.)

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з інформаційних технологій - 2016!

І місце - Згінник Олександр (8-В кл.);
І місце - Кухар Єгор (10-А кл.);
І місце - Котенко Богдан (11-А кл.);

ІІ місце - Савельєв Валентин (9-Б);
ІІ місце - Осадча Наталія (9-Б);
ІІ місце - Сичова Альона (10-А);
ІІ місце - Попов Євгеній (11-А);

ІІІ місце - Філоненко Кирило ( (8-В кл.);
ІІІ місце - Плеша Сніжана (9-Б);
ІІІ місце - Шевченко Дмитро (10-А);
ІІІ місце - Михальова Альона (11-А кл.)

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з хімії - 2016!

І місце - Згінник Олександр (8-В кл.);

ІІ місце - Дзюник Олександр (7-А кл.);

ІІІ місце - Філоненко Кирило (8-В кл.);

ІІІ місце - Капша Анастасія (9-Б кл.);

ІІІ місце - Лук’яненко Едуард (11-А кл.)

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з російської мови та літератури - 2016!

І місце – Чорна Єлизавета (9-А кл.);

ІІ місце – Кожемяка Ярослав (10-А кл.);

ІІІ місце – Шевченко Дмитро (10-А кл.).

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з фізики - 2016!

І місце – Згінник Олександр (8-В кл.);

ІІ місце – Філоненко Кирило (8-В кл.);

ІІ місце – Бодюл Кирило (11-А кл.);

ІІ місце – Котенко Богдан (11-А кл.);

ІІІ місце – Чорна Єлизавета (9-А кл.);

ІІІ місце – Попов Євгеній (11-А кл.).

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади
з трудового навчання - 2016!

І місце - Піскова Катерина (9-Б кл.);

І місце - Чубін Ольга (11-А кл.);

ІІ місце - Шрубенко Вадим (9-Б кл.);

ІІ місце - Осадчий Станіслав (11-А кл.);

ІІІ місце - Плеша Сніжана (9-Б кл.);

Так тримати!


Вітаємо
переможців ІІ етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика

І місце - Мотя Валерія (3-А кл.);

І місце - Цингалова Евеліна (7-А кл.);

І місце - Осадча Наталія (9-Б кл.);

ІІ місце - Спіріна Аліса (5-Б кл.);

ІІ місце - Згінник Олександр (8-В кл.);

ІІ місце - Котенко Богдан (11-А кл.);

ІІІ місце - Кожемяка Ярослав (10-А кл.)

Так тримати!



Вітаємо
переможця ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з німецької мови - 2016!

І місце - Згінник Олександр (8-В кл.)

Так тримати!



Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з біології - 2016!

І місце - Філоненко Кирило (8-В кл.);

ІІІ місце - Сергієнко Владислав (9-В кл.);

ІІІ місце - Шевченко Дмитро (10-А кл.)

Так тримати!



Вітаємо
перможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з історії - 2016!

8 клас
ІІ місце - Філоненко Кирило (8-В кл.);
ІІІ місце - Вовк Дар'я (8-В кл.);

10 клас
І місце - Кожемяка Ярослав (10-А кл.)

Так тримати!



Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади
з географії - 2016!

8 клас
І місце - Рибачук Іван (8-Б кл.);
ІІ місце - Філоненко Кирило (8-В кл.);
ІІ місце - Жучкова Софія (8-В кл.);

9 клас
І місце - Осадча Наталія (9-Б кл.);
ІІІ місце - Капша Анастасія (9-б кл.);

10 клас
І місце - Кожемяка Ярослав (10-А кл.);
ІІ місце - Шевченко Дмитро (10-А кл.);
ІІІ місце - Мала Єлизавета (10-А кл.);

11 клас
ІІ місце - Кузібаєва Мадіна (11-А кл.);
ІІІ місце - Бодюл Кирило (11-А кл.)

Так тримати!



Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади
з інформатики (програмування) - 2016!

І місце - Котенко Богдан (11-А кл.);

ІІ місце - Бодюл Кирило (11-А кл.);

ІІ місце - Бугаєць Ілля (11-А кл.);

ІІ місце - Попов Євген (11-А кл.);

ІІ місце - Малолітко Владислав (11-А кл.);

ІІІ місце - Згінник Ірина (11-А кл.);

ІІІ місце - Михальова Альона (11-А кл.);

ІІІ місце - Капітонова Марія (11-А кл.)

Так тримати!



Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади
з математики -2016!

6 клас
І місце - Щербакова Тетяна (6-Б кл.);

7 клас
І місце - Кулак Владислав (7-Б кл.);

8 клас
І місце – Згінник Олександр (8 - В кл.);
ІІІ місце - Філоненко Кирило (8 - В кл.);

9 клас
І місце – Осадча Наталія (9 - Бкл.);

10 клас
І місце - Корольова Лоліта (10-А кл.);
ІІ місце - Шевченко Дмитро (10-А кл.);
ІІІ місце - Сенченко Ксенія (10-А кл.);

11 клас
І місце – Згінник Ірина (11-А кл.);
ІІ місце - Котенко Богдан (11-А кл.)

Так тримати!!!



Вітаємо
переможцівІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади
з української мови та літератури -2016!

8 клас
І місце - Згінник Олександр (8-В кл.);
ІІІ місце – Турчин Софія (8-В кл.).

9 клас
І місце – Осадча Наталія (9 - Б кл.);

10 клас
І місце – Кожемяка Ярослав (10 - А кл.);
ІІІ місце - Сичова Альона (10 - А кл);

Так тримати!!!



Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади
з англійської мови -2015!

І місце - Котенко Богдан (10-А кл.);

ІІІ місце - Згінник Ірина (10-А кл.);

з трудового навчання-2015!


І місце – Базаєв Алан (11-А кл.);

ІІ місце - Шевченко Димтро (9-А кл.);

ІІІ місце - Вашкевич Тетяна (11-А кл.);

ІІІ місце - Волощук Вікторія (9-А кл.);

ІІІ місце - Капітонова Марія (10-А кл.);

ІІІ місце - Пономаренко Аліна (10-А кл.);

Так тримати!!!



Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з інформатики (інформаційно-комунікаційні технології)-2015!

7 клас
І місце – Філоненко Кирило (7-В кл.);
ІІІ місце – Коломієць Анастасія (7-Б кл.);
ІІІ місце – Згінник Олександр (7-В кл.);
9 клас
І місце – Кухар Єгор (9-А кл.);
ІІ місце – Салабутін Марк (9-А кл.);
ІІ місце – Козенко Максим (9-Б кл.);
10 клас
І місце – Попов Євгеній (10-А кл.);
ІІ місце – Котенко Богдан (10-А кл.);
ІІ місце – Міхальова Альона (11-А кл.);
11 клас
І місце – Мікель Влад (11-А кл.);
ІІ місце - Вашкевич Тетяна (11-А кл.);
ІІ місце - Маменко Катерина (11-А кл.);

Так тримати!!!



Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з хімії-2015!

І місце – Згінник Олександр (7-В кл.);

ІІ місце - Маменко Катерина (11-А кл.);

ІІІ місце - Хоменко Катерина (10-А кл.);

з екології-2015!

І місце - Малий Михайло (11-А кл.);

Так тримати!!!



Вітаємо
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з інформатики (програмування)-2015!

І місце - Котенко Богдан (10-А кл.);

І місце – Бодюл Кирило (10-А кл.);

І місце - Бугаєць Ілля (10-А кл.);

ІІ місце - Попов Євгеній (10-А кл.);

ІІ місце - Малолітко Владислав (10-А кл.);

ІІІ місце - Капітонова Марія (10-А кл.);

ІІІ місце - Пономаренко Аліна (10-А кл.);

ІІІ місце - Згінник Ірина (10-А кл.);

І місце - Вашкевич Тетяна (11-А кл.);

ІІ місце - Маменко Катерина (11-А кл.);


Так тримати!!!



Вітаємо переможців ІІ етапу
XVI Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика

І місце - Лісіцька Анастасія (5-А кл.);

І місце – Цингалова Евеліна (6-А кл.);

ІІІ місце - Філоненко Кирило (7-В кл.);

І місце - Осадча Наталія (8-Б кл.);

І місце - Кожемяка Ярослав (9-А кл.);

ІІІ місце - Котенко Богдан (10-А кл.);

ІІІ місце - Маменко Катерина (11-А кл.);

Так тримати!!!



Вітаємо переможців
ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади
з російської мови та літератури-2015!

9 клас
І місце - Кожемяка Ярослав (9-А кл.);

10 клас
І місце – Носенко Валерія (10-А кл.);

11 клас
ІІІ місце - Маменко Катерина (11-А кл.);

з географії-2015!

8 клас
ІІІ місце – Осадча Наталія (8 - Б кл.);

9 клас
ІІІ місце – Кожемяка Ярослав (9 - А кл.);

11 клас
ІІ місце – Варич Владислав (11-А кл.);
ІІІ місце – Малий Михайло (11 - А кл.);

Так тримати!!!



Вітаємо переможців
ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади
з історії-2015!

9 клас
І місце - Кожемяка Ярослав (9-А кл.);
ІІ місце – Шрубенко Костянтин (9 - А кл.);

10 клас
І місце – Згінник Ірина (10-А кл.);

11 клас
ІІІ місце - Малий Михайло (11-А кл.);

з біології-2015!

ІІІ місце - Савельєв Валентин (8-Б кл.);

Так тримати!!!



Вітаємо переможців
ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади
з математики-2015!

7 клас
І місце - Згінник Олександр (7-В кл.);
ІІІ місце – Філоненко Кирило (7-В кл.).

8 клас
ІІ місце – Осадча Наталія (8 - Б кл.);

9 клас
ІІІ місце – Шрубенко Костянтин (9 - А кл.);

10 клас
ІІ місце – Згінник Ірина (10-А кл.);
ІІІ місце –Бодюл Кирило (10 - А кл.);

11 клас
ІІІ місце - Суятіна Анастасія (11-А кл.);

з астрономії-2015!

ІІІ місце - Корсун Анна (11-А кл.);

Так тримати!!!



Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури-2015!

7 клас
І місце - Згінник Олександр (7-В кл.);
ІІІ місце – Турчин Софія (7-В кл.).

8 клас
І місце – Осадча Наталія (8 - Б кл.);

9 клас
І місце – Кожемяка Ярослав (9 - А кл.);

10 клас
І місце –Котенко Богдан (10-А кл.);
ІІ місце –Чубін Ольга (10 - А кл.);

Так тримати!!!



Вітаємо учня 9-А класу Котенка Богдана з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій -2015!

/Files/images/novini/hLVH8gAQWvg.jpg/Files/images/novini/MUl8bAs0deo.jpg
































Вітаємо учня 9-А класу Попова Євгенія з перемогою у Дистанційному турнірі з інформаційних технологій серед учнівської молоді -2015!

/Files/images/novini/Женя.jpg/Files/images/novini/IMG_0002.jpg














Знайомтеся! Переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2014 - 2015 н.р.


Кiлькiсть переглядiв: 73